Правове застереження

BRANDT FRANCE пропонує вам ознайомитися з наведеними нижче умовами перед відвідуванням і використанням нашого сайту www.brandt.fr. Якщо ви не приймаєте зазначені умови в повному обсязі, будь ласка, залиште сайт www.brandt.fr.


 

Права інтелектуальної власності

BRANDT FRANCE володіє правами на документи, тексти та зображення, до яких ви маєте доступ при відвідуванні сайту www.brandt.fr. Отже, будь-яке копіювання, відтворення або поширення змісту даного сайту повністю або частково будь-якими засобами і в будь-якому форматі заборонені без нашої попередньої письмової згоди, за винятком єдиного екземпляра або відтворення, зарезервованого для виключно приватного використання того, хто копіює. Те ж саме відноситься до різних товарних знаків і логотипів, які присутні на сайті і не можуть використовуватися без нашого попереднього письмового дозволу.


Зміст сайту і відповідальність
Інформація, представлена ​​на даному сайті, надається тільки для ознайомлення і тільки на умовах «як є», без будь-яких гарантій, і BRANDT FRANCE не несе за це ніякої відповідальності. Сайт може бути оновлений і змінений в будь-який час. На сайті можуть бути представлені посилання на продукцію, недоступну у вашій країні.

Захист обладнання, програмного забезпечення та комп’ютерних даних
Ви повинні вжити всіх необхідних заходів для захисту вашого обладнання, даних і програмного забезпечення, особливо від вірусів, які можуть поширюватися в мережі Інтернет. Ні в якому разі ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, які можуть виникнути в результаті використання або перегляду сайту www.de-dietrich.com.

Гіперпосилання — Пов’язані сайти
Якщо ви хочете налаштувати гіперпосилання або щось подібне на самому сайті або на цей сайт, ми повинні дати нашу попередню згоду. Ми не несемо ніякої відповідальності за зміст сайтів, пов’язаних з www.brandt.com, і ви звертаєтеся до них з повною власною відповідальністю.


Особисті дані
Цим ви погоджуєтесь, що ваші контактні та особисті дані можуть піддаватися комп’ютерній обробці. Ви маєте право на доступ, зміну, виправлення і видалення будь-яких даних про вас, які ви надаєте нам (стаття 34 Закону Франції про захист даних — закон № 78-17 від 6 січня 1978 року). Щоб скористатися цим правом або запросити дозвіл на використання будь-якого виду, будь ласка, напишіть в BRANDT FRANCE — Direction de la Communication, 89/91 boulevard Franklin Roosevelt — 92500 Rueil-Malmaison, FRANCE

або по електронній пошті через розділ «Контакт» www.brandt.fr.  

Ці положення та умови регулюються виключно французьким законодавством. Якщо ми не зможемо вирішити будь-яку проблему, що випливає з цих умов, цей спір вирішується компетентними судами.

 

BRANDT FRANCE — Direction de la Communication, 89/91 boulevard Franklin Roosevelt — 92500 Rueil-Malmaison, FRANCE.

Зареєстровано в Нантеррському реєстрі компаній під № 801 250 531. Французьке спрощене акціонерне товариство (SAS) з капіталом в розмірі 100 000 000 євро. Дирекція публікації: Малик REBRAB Хостинг: Intégra

Créateur d'émotions depuis 1684