БУДИНОК DE DIETRICH

Десь між
традицією і сучасністю,
між силою і розумом,
між простотою і вишуканістю,
між завзятістю і творчістю,
між спадщиною та інноваціями

ПРОХОДИТЬ ШЛЯХ ДО ВЕРШИН КУЛІНАРНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ!

БУДИНОК DE DIETRICH

Будинок De Dietrich було засновано династією візіонерів. Історія компанії починається з великої авантюри в Ягертале, долині, розташованій на північ від Страсбурга.
У 1684 році Іоганн Дітріш вирішив інвестувати гроші в ковальську справу. На всі свої вироби він наносить штамп у вигляді мисливського горна, винаходячи таким чином перший логотип в історії промисловості.
Будинок De Dietrich вступає в нову еру під керівництвом молодого представника династії Жана де Дітріш, якому Людовик XV дарує дворянський титул, а потім компанію очолює Амелі де Дітріш — перша жінка в індустрії, яка підкреслює важливість дизайну і естетики в промисловому виробництві. Завдяки такому рішучому ривку бренд з тих пір не перестає розвивати свої інновації, знаходити новаторські ідеї і популяризувати французький стиль життя.

НАШІ НОУ-ХАУ

Мало хто з французьких виробників може похвалитися 300-річною історією, як це може зробити Будинок De Dietrich. З моменту свого створення наприкінці XVII століття компанія не перестає знаходити нові креативні та інноваційні рішення для створення унікальної продукції: першої побутової плити, духової шафи з піролізом, парової шафи. У 1990 році De Dietrich винайшов першу індукційну варильну поверхню. У 2010 році з’явилася перша індукційна варильна поверхня Piano без поділу на зони. У 2013 році стартувало виробництво індукційної варильної поверхні HoriZone Chef, в якій, поряд з іншими інноваційними функціями, є чотири різних режими приготування. Ми передаємо наші ноу-хау з покоління в покоління, що дозволяє нам сьогодні пропонувати нашим клієнтам продукцію високої якості. Новий дизайн De Dietrich, натхненний нашою спадщиною і досвідом, є не тільки зображенням нашого фірмового стилю, а й уособленням французького стилю життя.

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

De Dietrich виховує власну любов до досконалості на всіх своїх виробництвах у Франції, створюючи ідеальну гармонію. Протягом більш ніж 300 років виняткова якість продукції, віртуозність і організаційні здібності виділяли De Dietrich серед інших компаній. Будинок De Dietrich продовжує прагнути досконалості шляхом глибокого розуміння, завдяки своїм винятковим знанням і за рахунок ретельно спланованих дій. Так само, як музиканти невпинно повторюють свої гами, кожен з наших інженерів робить все можливе, щоб кожна модель повністю відповідала багатовіковій репутації бренду. Від трансформації шматка заліза до настройки підключення приладу до електромережі De Dietrich вміло грає свою роль в розробці і виробництві ідеально виготовленої продукції.

ФРАНЦУЗЬКИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

De Dietrich є втіленням французького стилю життя і частиною французької кулінарної спадщини. Наш бренд, яким керує нескінченне прагнення до досконалості і творчості, фокусується на використанні високоякісної сировини та матеріалів, щоб викликати у користувачів найяскравіші емоції. Бездоганна гра віртуоза De Dietrich, якому вдалося поєднати чудовий дизайн, інновації та високоякісні матеріали. Безпрецедентний досвід, який відразу пробуджує бажання. Історичне партнерство з шеф-кухарем П’єром Ганьєром, який нагороджений зірками Мішлен, тільки підкреслює наш високий статус. «De Dietrich і я поділяємо одне і те ж бажання: щоб люди отримували задоволення від процесу приготування їжі. Від найпростіших дій до найскладніших кулінарних прийомів — кожен може дати волю своїй творчості при роботі з цим високопродуктивним обладнанням».

НАШІ ІННОВАЦІЇ

Понад 300 років Будинок De Dietrich рухається в постійному потоці інновацій, поєднуючи передові технології своєї техніки з елегантним зовнішнім виглядом, щоб надати вашій кухні характер винятковості.

 • Режим «Шеф»

  Духові шафи De Dietrich оснащені автоматичним режимом приготування «Шеф». Цей режим дозволяє Вам автоматично приготувати від 9 до 15 страв, які Ви готуєте найчастіше. Завдяки датчику, який постійно аналізує рівень вологості страви, ця ексклюзивна технологія автоматично налаштовує всі необхідні функції: режим приготування, ідеальну температуру і навіть час приготування.

 • Технологія horiZone Play

  Цей інноваційний дизайн дозволяє використовувати одну варильну поверхню для декількох різних методів приготування і відкриває для вас неймовірні смакові відчуття. Така варильна поверхня поставляється з кухонною дошкою, виготовленою з дерева регіону Солонь у Франції. Індукційна варильна поверхня також може бути оснащена знімним грилем або планчею, спеціально розробленими відповідно до розмірів однієї з зон horiZone. Знімні аксесуари керуються безпосередньо з панелі управління і забезпечують Вам необхідний простір для приготування, щоб проявити свою творчість і кулінарний талант.

 • Варильна поверхня Tactilium

  Сучасний екран управління відрізняє перлини колекції Iron Grey — варильні поверхні horiZone Chef і horiZone Play Tactilium — від всіх інших. Сенсорний інтерфейс дозволяє легко управляти різними функціями. Все, що вам потрібно зробити, щоб насолоджуватися чудовими стравами, це запрограмувати процеси приготування, обравши режим приготування і доступні параметри потужності — пальцем на екрані або за допомогою слайдера.

 • Автоматична витяжка с функцією Ics

  Компанія De Dietrich створила колекцію витяжок для любителів нестандартної техніки, в якій в рівній мірі поєднується функціональна досконалість і візуальна гармонія. Декоративна витяжка оснащена датчиками, які фіксують підвищення температури або утворення пари, і витяжка автоматично включається. Розумна витяжка автоматично регулює швидкість всмоктування і автоматично відключається після того, як всі випаровування будуть видалені.

DE DIETRICH НА ДУМКУ…

PIERRE GAGNAIRE

«Свою професію я вивчав, стоячи біля печі, яку топили вугіллям. Відтоді вже понад 40 років я кожен день вкладаю душу і серце в створення креативних, вишуканих і смачних страв. Мені хочеться, аби страви і сам процес приготування викликали яскраві емоції — і в цьому зі мною солідарний і De Dietrich».

Nos ACTUALITÉS & ÉVÉNEMENTS

Pour tout savoir de nos actualités et événements à venir, Inscrivez vous à la newsletter Emotions

Créateur d'émotions depuis 1684